Informace k výdeji respirátorů občanům Znojma

VÝDEJ RESPIRÁTORŮ

Respirátory, které radnice v uplynulých dnech vydávala svým obyvatelům, si vyzvedlo 71 % Znojmáků. Celkem jsme zatím vydali 115 650 respirátorů 23 122 obyvatelům Znojma. . Celkem jsme vydali 115 650 respirátorů 23 122 obyvatelům Znojma

Ti, kteří si je zatím nevyzvedli, tak mohou učinit nyní na podatelně Obroková 1/12, a to každý den v pracovní době podatelny . Nezapomeňte si vzít s sebou občanský průkaz. Respirátory lze vyzvednout i pro další osoby z rodiny nebo blízké, a to po předložení jejich dokladu.

Na 5 respirátorů FFP2 má nárok každý obyvatel starší 2 let, jedinou podmínkou je trvalé bydliště ve Znojmě nebo jeho městských částech.

Občané, kteří mají trvalý pobyt ve Znojmě a jsou současně obyvateli bytů zvláštního určení v domech na ulicích Vančurova 8 a 17, U Lesíka 11 a Dukelská 148 a 150, obdrží respirátory od sociálních pracovníků a pečovatelek.

Občanům Znojma, kteří využívají pobytové služby Domov pro seniory a Domov pro seniory se zvláštním režimem, předají respirátory pracovníci Centra sociálních služeb Znojmo, příspěvkové organizace.

vydej-respiratoru